• Detail firmy

Appartamenti - luxusní byty Praha s.r.o.

Základní popis

Prodej a pronájem nebytových prostor,zahraničních nemovitostí,pozemků,bytů,domů.

Adresa

Vlašská 12
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28258592

Výrobky, činnosti

Realitní agentura

Kontaktní údaje

Telefon: +420 257 213 837
E-mail: info@appartamenti-praha.cz
WWW: www.appartamenti-praha.cz

Kontaktní osoba

Mgr. ZORA PATÁKOVÁ - Jednatel

Mobil: +420 773 883 888
E-mail: zora@appartamenti-praha.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

iReality, s.r.o.

Zprostředkováváme pronájem a prodej nemovitostí. Zajišťujeme dlouhodobý i krátkodobý pronájem bytů, rodinných domů, nebytových prostor, pozemků. K prodeji nabízíme byty, rodinné domy, rekreační objekty, činžovní domy, nebytové prostory, pozemky. Poskytujeme právní servis v oblasti realit. Chcete prodat nebo pronajmout Vaši nemovitost? Neváhejte a kontaktujte nás. Garantujeme 100% spokojenost.

VLTAVA PRAGUE PROPERTIES REAL ESTATE s.r.o.

Nabízíme kompletní služby realitní kanceláře se zaměřením na Prahu. V naší nabídce naleznete bytové a nebytové prostory k pronájmu i k prodeji. Zajišťujeme rovněž správu a údržbu domů a bytů - technická správa, úklidy, revize, právní poradenství apod. V této oblasti působíme již téměř 15 let a díky zkušenostem, které jsme za tu dobu posbírali, Vám můžeme nabídnout služby na profesionální úrovni.

Slunečné terasy s.r.o.

Hlavní činností jsou developerské projekty menšího rozsahu a inženýrská činnost. Zaměřujeme se na nízkonákladové domy, převážně dřevostavby v lokalitách v blízkém okolí Prahy. Našimi klienty jsou převážně mladé začínající rodiny.