• Detail firmy

Apparel BOX s.r.o.

Základní popis

Navrhneme vám interiér, který vám bude slušet a budete se v něm cítit dobře. Zajistíme plný servis a realizaci na klíč.

Adresa

Vratislavova 21/1
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29030889

Výrobky, činnosti

Nábytek, interiér

Kontaktní údaje

Telefon: +420 775 299 171
E-mail: info@apparel.cz
WWW: www.apparel.cz

Kontaktní osoba

JANA LANGROVÁ - Jednatel

Mobil: +420 775 299 171

Pobočky

Jana Langrová
Bartoškova 1361/2
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Truhlářství Praha 8

Věnujeme se zakázkovému truhlářství. Vyrábíme bytový, kancelářský a zahradní nábytek z lamina i z masivu. Chcete-li vyrobit kvalitní interiérový nábytek, kuchyňskou linku, patro na spaní, pergolu či jiný truhlářský produkt, neváhejte se na nás obrátit. Nabízíme vstřícné jednání i ceny a splnění Vašich představ. Spokojený zákazník je pro nás prioritou.

Bene Praha, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na návrhy a výrobu kancelářského nábytku. Navrhujeme standardní i atypická řešení pro malé a střední firmy, administrativní budovy, kanceláře, interiéry kaváren, restaurací nebo hotelů. Nabízíme akustická řešení interiérů, realizace interiérů na klíč a další. Mezi naše hlavní výrobky patří kancelářské židle, stoly a další nábytek na míru.

PROMOTEAM s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na pořádání společenských a kulturních akcí všeho druhu a na promotion aktivity, a to od ideového konceptu až po praktickou realizaci. Naší doménou je event marketing a management. Specializujeme se na módní přehlídky, plesy, slavnostní večírky, kongresy, tiskové konference, teambuildingy, dětské akce atd. Mezi další naše činnosti patří tisková a hudební produkce.