• Detail firmy

APOS-TRADE, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme technické zpracování a dodávku doplňků paletových regálů, dílů atypických ocelových konstrukcí, výrobků plošného tváření a svařování.

Adresa

Pražská 1602/7
678 01 Blansko

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62509047

Výrobky, činnosti

Nabízíme technické zpracování a dodávku doplňků

Nabízíme technické zpracování a dodávku doplňků paletových regálů, dílů atypických ocelových konstrukcí, výrobků plošného tváření a svařování.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 516 591 206
E-mail: petlach@apos-trade.cz
WWW: www.apos-trade.cz

Kontaktní osoba

Jiří Petlach - Jednatel

Telefon: +420 516 426 899

Dušan Nečas - Jednatel

Další firmy v oboru

LPS pipe supports

Zajišťujeme výrobu pevného i pružného uložení potrubí včetně nejrůznějších produktů jako jsou kluzné a přivařovací podpěry, kotevní stojany, pružinové podpěry, třmeny, pouta, objímky aj. Zhotovujeme a dodáváme také konzole a nosníky pro uložení potrubí. Obstaráváme jednotáhlové a dvoutáhlové závěsy pevné i pružinové do svislého a vodorovného potrubí.

BANETEL s.r.o.

Realizujeme výstavbu telekomunikačních sítí, instalujeme technologie 2G a 3G a zajišťujeme jejich servis a údržbu. Stavíme rovněž fotovoltaické elektrárny na klíč. Vyrábíme a montujeme ocelové konstrukce, navrhujeme a instalujeme ostrovní systémy, které nacházejí využití tam, kde není možnost připojení do elektrorozvodné sítě.

KSK METAL družstvo

Zabýváme se výrobou a stavbou kovových konstrukcí, kompletního zařízení stájí a vybavení pro chov dobytku a zvířat na pastvinách.