• Detail firmy

APOGEO, s.r.o.

Základní popis

Společnost nabízí outsourcing účetnictví a mezd, vedení podvojného účetnictví, poradenství v oblasti účetnictví a služby v oblasti účetních standardů.

Adresa

Rohanské nábřeží 671/15
186 00 Praha 8 - Karlín

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27661237

Výrobky, činnosti

Outsourcing účetnictví a mezd

Společnost nabízí outsourcing účetnictví a mezd, vedení podvojného účetnictví, poradenství v oblasti účetnictví a služby v oblasti účetních standardů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 267 997 700
E-mail: marketing@apogeo.cz
WWW: www.apogeo.cz

Kontaktní osoba

Josef Jaroš - Jednatel

Mobil: +420 777 486 657
Další firmy v oboru

AKUS, s.r.o.

Věnujeme se externímu i internímu účetnictví, zpracování mezd, účetní supervizi a další. Poskytujeme poradenství v oblasti investic do fyzického zlata a stříbra, financí, stavebního spoření nebo rozložení osobního portfolia. Nabízíme individuální přístup a zaměřujeme se na malé a střední firmy.

ALFA CONTROL s.r.o.

Zabýváme se vedením účetnictví, daňové evidence, personalistiky a mezd. Poskytujeme odborné účetní, daňové a ekonomické poradenství.

ARSAKTA

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti účetnictví, mzdové agendy a personalistiky. Poskytujeme poradenství malým a středním firmám při vzniku společnosti i v jejím každodenním chodu. Zpracujeme daňovou evidenci, daňová přiznání a další. Věnujeme se digitalizaci a archivaci účetních záznamů. Zastoupíme Vás na úřadech a připravíme Vás na audit.