• Detail firmy

Damco Czech Republic, s.r.o

Základní popis

Zajišťujeme komplexní logistická řešení na míru. Nabízíme námořní a leteckou přepravu, skladování a kompletní celní služby.

Adresa

Palouky 1367
253 01 Hostivice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62916670
DIČ:  CZ62916670

Výrobky, činnosti

Komlpexní logistická řešení na míru

Kontaktní údaje

Telefon: 220 397 806
E-mail: obchod@damco.com
WWW: www.damco.cz

Kontaktní osoba

. Halamka - Ředitel

Telefon: +420 491 849 321
Další firmy v oboru

FLS One, s.r.o.

Specializujeme se na gastronomické služby. Zajišťujeme gastronomický personál, a to: číšníky a servírky, supervizory, kuchaře, profesionální barmany, hostesky, pomocný personál. Poskytujeme služby na vysoké úrovni. Dále nabízíme služby v oblasti logistiky, úklidového servisu a personální správy. Pro více informací navštivte naše internetové stránky.

Ing. František Slavík

Zabýváme se dodávkami ušlechtilých ocelí pro strojírenské odvětví především pro energetický průmysl. Naše zaměření vychází z dlouhodobé tradice kladenských hutí. Činnost realizujeme v souladu se zavedeným systémem managementu kvality ISO 9001.

O.T.E.C. CR, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy. Zajišťujeme export a import zásilek po celém světě, a to všemi druhy dopravy - silniční, leteckou i námořní. Přepravujeme široký sortiment zboží včetně nebezpečného, podléhajícího ADR i nadrozměrného. Součásti nabízených služeb je spediční činnost, zajištění skladových prostor či celní deklarace. Neváhejte nás kontaktovat!