• Detail firmy

APM AUTOMOTIVE s.r.o.

Základní popis

Dodáváme autodíly, náhradní díly a veškeré příslušenství pro osobní, nákladní a užitková vozidla od předních světových výrobců. V našem sortimentu naleznete díly na všechny značky a typy vozů. Prodáváme také nářadí a vybavení pro autoservisy.

Adresa

Nádražní 104
345 06 Kdyně

Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  00670863
DIČ:  CZ00670863
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Import

Výrobky, činnosti

Autodíly

Dodáváme široký sortiment autodílů pro osobní, nákladní a užitkové vozy. Nabízíme autodíly, autopříslušenství a doplňky významných světových výrobců.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 379 302 922
E-mail: info@apm.cz
WWW: www.apm.cz

Kontaktní osoba

Ing. Adéla Altmanová

Telefon: +420 379 302 943
E-mail: adela.altmanova@apm.cz

Ing. M. Kaiser - Ředitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Free Colours s.r.o.

Provádíme přípravu pod lak a lakování všech osobních a menších užitkových vozů, motocyklů i náhradních dílů. Po domluvě zajistíme lakování skel.

I.B.Z. - velkoobchod pneu s.r.o.

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem pneumatik, alu kol a příslušenství. Vybírat můžete také v našem internetovém obchodě. Provozujeme pneuservis pro nákladní i osobní vozy.

AUTOSKLA DOMAŽLICE - Karel Pivoňka

Výměna autoskla na všechny osobní a nákladní vozidla, vč. autobusů a pracovních strojů. Bodově poškozené čelní sklo umíme rychle opravit. Na nejčastější automobily máme autosklo vždy skladem! S vaší pojišťovnou vše zařídíme už od nahlášení - výměna autoskla pro všechny pojišťovny v ČR.