• Detail firmy

APLEG systems, s.r.o.

Základní popis

Naše firma se zaměřuje na zakázkové zámečnictví a kovovýrobu. Vyrábíme a montujeme ploty, brány, schodiště, mříže, zábradlí.

Adresa

Poříčí 2425/15
678 01 Blansko

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29188261

Výrobky, činnosti

Zakázkové zámečnictví a kovovýroba

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 179 279
E-mail: info@zamecnitvi-blansko.cz
WWW: www.zamecnictvi-blansko.cz

Kontaktní osoba

Michal Krejčí - Majitel

Mobil: +420 608 179 279

Věra Bízová - Majitel

Mobil: +420 777 097 279
Další firmy v oboru

TOMM INTERIÉR s.r.o.

Vyrábíme, dodáváme a montujeme stínící techniku, okna a dveře ze dřeva a plastu, parapety, sítě proti hmyzu a mnoho dalšího.

Stavím dům, a.s.

Nabízíme komplexní služby stavební firmy. Realizujeme rekonstrukce stavebních objektů, výstavbu rodinných domů, revitalizace bytových domů, dodatečné zateplení fasád, hodnocení energetické náročnosti budov, realizaci zpevněných ploch, demolice objektů, přepravu těžkých strojů, dodávku zakázkového nábytku, kuchyňských linek i vestavěných skříní na míru.

Ján Mikula - Truhlářství

Zakázkovou výrobou nábytku se zabýváme již od roku 2002. Každý kus námi vyrobeného nábytku je originál, proto je pro nás důležité osobní jednání, kde nám nastíníte Vaše představy a my Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku. Kromě nábytku vyrábíme také interiérové dveře, obložky či schody a umíme vyrobit i nábytek atypický. Naší prioritou je 100% spokojenost zákazníka, který se k nám rád vrací.