• Detail firmy

APETIT GROUP s.r.o.

Základní popis

Společnost APETIT GROUP s.r.o. má pro své zákazníky připraveny komplexní cateringové služby, zakázkovou výrobu a rozvoz specialit.

Adresa

Vratislavova 20/28
128 00 Praha 2 - Vyšehrad

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27594351
DIČ:  CZ27594351

Výrobky, činnosti

Cateringové služby

Cateringové služby, zakázková výroba, rozvoz specialit.

Kontaktní údaje

E-mail: apetitpraha@post.cz
WWW: www.apetitpraha.cz

Kontaktní osoba

Jan Vlnas - Jednatel

Mobil: +420 603 163 588
E-mail: apetitpraha@post.cz

Jana Vlnasová - Jednatel

Mobil: +420 604 779 325

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Sweet Life s.r.o.

Nabízíme kvalitní a čerstvé pekárenské a cukrářské výrobky. Zajišťujeme výrobu dortů, zákusků, mini dezertů a dalších výrobků dle Vašich přání a požadavků. Dodáváme také dorty pro restaurace a kavárny. Poskytujeme cateringové služby. Dle vašeho přání zrealizujeme výrobu svatebních, narozeninových nebo firemních dortů na zakázku.

DAVID PRAHA, s.r.o.

Restaurace Petřínské Terasy v Praze nabízí možnost pořádání firemních akcí, školení, seminářů, svateb nebo různých soukromých oslav. Využít můžete reprezentační prostory, restauraci Koliba s otevřeným ohništěm. 28km za Prahou směr Brno nabízíme prostory s využitím parcourové střelnice pro svatby, teambuilding a jiné akce společně s ubytováním v nedalekém hotelu.

Cukrárna Pierot

Zabýváme se cukrářskou výrobou. Navštivte nás v naší cukrárně v Čakovicích a vyberte si z široké nabídky dortů, zákusků, chlebíčků či cukrovinek, pro jakoukoliv slavnostní příležitost. Nabízíme i bezlepkové dorty a výrobky pro diabetiky. Prodáváme rovněž dárkové koše. Otevřeno máme denně od 9.00 - 18.00 hod. Těšíme se na Vás!