• Detail firmy

APERSTAV, s.r.o.

Základní popis

Provádění novostaveb i rekonstrukcí stávajících objektů na klíč. Strojní omítání a zateplování fasád. Prodej stavebního materiálu.

Adresa

Tyršova 1780
664 34 Kuřim

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26949709
  • Služby

Výrobky, činnosti

stavební práce a prodej materiálu

Provádění novostaveb i rekonstrukcí stávajících objektů na klíč. Strojní omítání a zateplování fasád. Prodej stavebního materiálu.

Kontaktní údaje

Telefon: 775 940 831
Telefon: 541 213 969
Mobil: 775 940 831
E-mail: info@aperstav.cz
WWW: www.aperstav.cz

Kontaktní osoba

Petr Krejčí - Jednatel

Petr Leicman - Jednatel

Radek Panzar - Jednatel

Telefon: 541 213 969
Mobil: 775 940 830
Fax: 541 213 969
E-mail: panzar@aperstav.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

V.Y.O.s.r.o.

Naše firma je zaměřena na výstavbu a rekonstrukce bytových i nebytových objektů, opravy fasád včetně zateplení a výměny oken. Nabízíme prodej okapů a žlabů. Zajišťujeme sanace poškozených balkonů a lodžií - veškeré práce včetně dodávky materiálu s atesty a jednání s úřady. Veškeré práce provádíme se zárukou 36 až 60 měsíců. Obrátíte-li se na nás, zhotovíme Vám nabídku zdarma.

ThermoLUX a.s. - polykarbonátové a plastové desky

Jsme dodavatelem polykarbonátů, plexiskla, PVC desek a ostatních plastů prvotřídní kvality. Zajišťujeme stavební materiály pro prosklení, zastřešení, interiérové příčky, podhledy, protihlukové stěny, světelnou reklamu, sítotisk, digitální tisk, displeje, bannery, světelná označení, výstavní a prodejní systémy apod. Nabízíme také nejrůznější služby v oblasti úpravy plastových materiálů.

Hanks, s.r.o

Internetový prodej střešních a fasádních fólií, zahradních textilií, parozábran a příslušenství, jako jsou jednostranné i oboustranné lepící pásky, samolepící butylové elastomerové pásky, pěnové polyetylenové pásky, bezpečnostní rozřezávače fólií apod. Nabízíme kvalitní zboží za příznivé ceny, expresní doručení a při nákupu nad 5000,- Kč poštovné po ČR zdarma. Součástí služeb je technická podpora.