• Detail firmy

APEL stav, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme kompletní realizace staveb na klíč - zpracování stavební dokumentace a cenových kalkulací, stavba, vyřízení stavebního povolení a kolaudačního rozhodnutí. Poskytujeme: technickou podporu stavby, pravidelnou údržbu objektu, opravy havárií.

Adresa

Kaprova 40/12
110 00 Praha 1 - Staré Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26154757

Výrobky, činnosti

Nabízíme kompletní realizace staveb

na klíč-zpracování stavební dokumentace a cenových kalkulací,stavba,vyřízení stavebního povolení a kolaudačního rozhodnutí.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 346 257
E-mail: apopescu@apelstav.cz
WWW: www.apelstav.cz

Kontaktní osoba

Alexandr Popescu - Jednatel

Další firmy v oboru

ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních švýcarských designových krbů, krbových kamen Attika, moderních zahradních krbů, kachlových kamen, kvalitních krbových vložek Rüegg, plynových krbů, kachlových kuchyňských sporáků a keramických kachlí. Vytvoříme pro Vás návrh krbu a zrealizujeme jeho výrobu. Dodáváme krby teplovzdušné, sálavé, hypokaustové s ohřevem vody teplovodními výměníky přímými i nepřímými.

OPTIMI spol. s r.o.

Zabýváme se zasklíváním lodžií a balkónů pomocí bezrámového vlastního zasklívacího systému Optimi®. Poskytujeme záruční i pozáruční servis zasklívacích systémů. Dodáváme samonosné konstrukce pro zasklení, vertikální žaluzie, samočisticí skla, hrazdy, sítě proti hmyzu, sušáky na prádlo a mnoho dalšího.

KJ CZ stavební, s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výkopových, zemních, bouracích a demoličních prací. Nabízíme pronájem stavební mechanizace včetně vyškolené obsluhy za skvělé ceny. Realizujeme stavební výkopy, terénní úpravy, vyrovnávání terénů, demontáž objektů, kácení stromů, prořez větví, vykopávání pařezů, recyklace a odvoz stavební suti.