• Detail firmy

APCHEM - Ing. Miloš Snášel

Základní popis

Vyrábíme a dodáváme kvalitní inkousty a razítkové barvy. Renovujeme inkoustové a tonerové cartridge. Importujeme organická barviva z Indie-zastupujeme fa Saxena Chemicals pro ČR a SR. Dodáváme kompatibilní inkousty pro průmyslové inkoustové stroje.

Adresa

Lipenská 54
370 00 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16860811
DIČ:  CZ450311419
Rok založení:  1991
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

Inkousty a tonery pro průmyslové značení a tisk

Kontaktní údaje

Telefon: +420 387 315 799
Telefon: +420 387 240 294
Fax: +420 387 240 294
E-mail: apchem@volny.cz
WWW: www.apchem.cz

Kontaktní osoba

Ing. Miloš Snášel - Majitel

Mobil: +420 602 458 936
Další firmy v oboru

K.S.M.M. s.r.o.

Zabýváme se zakázkovou výrobou reklamních tužek a pastelek. Vyrábíme barevně nebo černě probarvené tužky - s kamínkem Swarovski, s gumotypem, s máčením nebo s tiskem. Dále nabízíme tesařské tužky, které mají oválný tvar a speciální tuhy, samozřejmostí jsou obyčejné tužky v různě barevném provedení.

Vydavatelství Paprsek, s.r.o.

Věnujeme se výrobě reklamních předmětů. Nabízíme kalendáře, diáře, ordinační kartičky, novoročenky, pf-ka, pohlednice, přáníčka, omalovánky, poznámkové bloky, propisky, puzzle, pexesa, šňůrky na krk a mnoho dalšího. Navštivte náš e-shop a vyberte z široké nabídky produktů pro Vaši kancelář či domácnost. Koupí našich výrobků pomůžete udržet pracovní místa pro zdravotně postižené.

SuperLevnaPC

Zajišťujeme prodej nové, repasované a předváděcí výpočetní techniky. Dodáváme levné notebooky, stolní počítače, počítačové sestavy, LCD monitory, komponenty, tiskárny a různé příslušenství. Jsme přímí dovozci tohoto zboží do České republiky a díky tomu můžeme nabídnout ty nejlepší ceny na trhu. Nabízíme převážně značkové zboží od výrobců Dell, HP, Lenovo. Provádíme opravy a servis PC a notebooků.