• Detail firmy

APAS akademie osobního rozvoje, s.r.o.

Základní popis

Nabídka školení a kurzů osobního rozvoje, emoční inteligence, manažerských a prodejních dovedností. Pořádání teambuildingových a outdoorových akcí.

Adresa

Táborská 243/23
391 01 Sezimovo Ústí

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28067126

Výrobky, činnosti

Nabídka školení a kurzů osobního rozvoje.

Nabídka školení a kurzů osobního rozvoje, emoční inteligence, manažerských a prodejních dovedností. Pořádání teambuildingových a outdoorových akcí.

Kontaktní údaje

Telefon: 381 276 897
E-mail: apas@apas.cz
WWW: www.apas.cz

Kontaktní osoba

Milan Hutta - Jednatel

Mobil: 602 341 662

Dana Plevačová - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

JAHLA - poradenství, s.r.o.

Zajistíme lektorské, poradenské a konzultační činnosti systémů řízení. Připravíme k certifikaci nebo akreditaci. Zajistíme komplexní služby BOZP a PO.

KONFORT CZ s.r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních kosmetických bioproduktů Pure Fiji, které jsou vyrobeny z extra panenského kokosového oleje, kokosového mléka a výtažků z exotických oříšků. Kosmetika Pure Fiji absorbuje, hydratuje a vyživuje pokožku do hloubky a dodá Vaši pleti mladistvý a přirozeně krásný vzhled. Nabízíme rovněž školení wellness rituálů a rekvalifikační kurzy v oblasti masáží a kosmetiky.

KSQ, spol. s r.o.

Kalibrační laboratoř firmy KSQ spol. s r.o. je akreditovaná podle ČSN EN ISO/IEC 17025:2005. Rozsah akreditace je uvedený v osvědčení o akreditaci č. 185/2015, vydaném ČIA o.p.s. Seznam měřidel, je možné vyhledat podle druhů v příloze osvědčení č. 185/2015 nebo v seznamu měřidel. Společnost byla vyhodnocena z hlediska ekonomické kondice. Za rok 2014 získala hodnocení A.