• Detail firmy

APAGON, spol. s r.o.

Základní popis

Apagon s.r.o. nabízí konzultace, návrh, dodávku, instalaci a servis v oblasti protisluneční a stíníci techniky - venkovní žaluzie, pergoly, markýzy, předokenní rolety (vč. bezpečnostních rolet), plachtové stínění, žaluzie a další.

Adresa

Pod Pramenem 1633/3
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24809918

Výrobky, činnosti

žaluzie, pergoly, rolety

venkovní žaluzie, pergoly, plachtové slunečníky a další stínění, dřevěné žaluzie, posuvné japonské stěny, plisé, markýzy, rolety a další.

Kontaktní údaje

WWW: www.apagon.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Čihák - Generální ředitel

Telefon: 605 250 285
E-mail: info@apagon.cz
Další firmy v oboru

TOKRA, s.r.o.

Prodáváme, montujeme a demontujeme plastová i hliníková okna či dveře. Nabízíme garážová a průmyslová vrata, rolety i stínící techniku. Dále realizuje zednické práce menšího rozsahu.

Daniel Šprincl

Specializací naší firmy je montáž a servis bezpečnostních dveří. Montujeme nové certifikované bezpečnostní dveře, zárubně a mříže, jak pevné, tak i posuvné či otevírací. Provádíme rovněž zabezpečení stávajících dveří, čalounění dveří, montáž prahů i hliníkových žaluzií. Dodáváme silikonové frézované těsnění do oken a dveří. Jsme servisním střediskem MUL-T-LOCK. Nově otevíráme zabouchnuté dveře.

LUKTO STÍNÍCÍ TECHNIKA

Zabýváme se výrobou, dodáním a montáží interiérových horizontálních i vertikálních žaluzií, rolet, sítí proti hmyzu do oken i dveří. Zajišťujeme opravy žaluzií a prodej náhradních dílů.