• Detail firmy

APA - system s.r.o.

Základní popis

Mezi naše služby patří poskytování ekonomického poradenství. Zajišťujeme servis počítačů. Zabýváme se údržbou ekonomického softwaru a renovací tonerů. Provádíme také zpracování digitálních fotografií. Nabízíme kompletní služby včetně prodeje, pronájmu, oprav a modernizace.

Adresa

Francouzská 382/48
602 00 Brno - Ponava

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26274566

Výrobky, činnosti

POČÍTAČOVÉ SESTAVY

Dodávka počítačových sestav a komponentů, servis modernizace. Tonery nové nebo renovace. Tiskárny, kancelářské potřeby a materiál pro tiskárny.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 244 746
Fax: +420 545 244 746
E-mail: apa@apasystem.cz
WWW: www.apasystem.cz

Kontaktní osoba

Bořek Hrabina - Jednatel

Mobil: +420 608 026 054

Karel Denk - Jednatel

Další firmy v oboru

DaL tisk, s.r.o.

Provozujeme tiskárnu v Brně, která se specializuje na ofsetový tisk. Zaměřujeme se na tisk plakátů, letáků, brožur apod. Zajistíme reklamní tiskoviny a propagační materiály nejen pro firmy z okolí Brna, ale i z celé České republiky. Kontaktujte nás se svými požadavky.

Wéčko s.r.o.

Zajišťujeme výrobu kartonových a papírových obalů - krabiček. Specializujeme se na laminaci, tvarový výsek, výsekové slohy, lepení a mnoho dalšího.

NEON Burianová, s.r.o.

Světelná a nesvětelné plastická loga a nápisy prosvětleny LED diodami. Nápisy z neonových trubic. Světelné panely a výstrče prosvětleny LED diodami nebo zářivkami. Dále nápisy z tvrzeného polystyrenu, tisk plakátů, polepy výloh, velkoplošný tisk a polep aut. Vše pro vaši reklamu od návrhu přes výrobu a montáž. Servis po celou dobu životnosti.