• Detail firmy

AP TRUST a.s.

Základní popis

Společnost poskytne odborné poradenství v oblasti správy nemovitostí, investičních záměrů, reorganizace a restrukturalizace společností.

Adresa

Brojova 2113/16
326 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26773180
DIČ:  CZ26773180
Rok založení:  2003
Počet zaměstnanců:  20
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- správa majetku, pronájem nemovitostí, finanční, kapitálové a organizační poradenství, development komerčních a bytových projektů, průmyslové zóny.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 378 121 302
Telefon: +420 222 311 221
E-mail: aptrust@aptrus­t.cz
E-mail: alice.zezulcikova@aptrust.cz
WWW: www.aptrust.cz

Kontaktní osoba

Bc. Michal Bíman - Předseda představenstva

Ing. Kamil Marvánek - Člen představenstva

Mgr. Karel Loose - Člen představenstva

Další firmy v oboru

iReality, s.r.o.

Zprostředkováváme pronájem a prodej nemovitostí. Zajišťujeme dlouhodobý i krátkodobý pronájem bytů, rodinných domů, nebytových prostor, pozemků. K prodeji nabízíme byty, rodinné domy, rekreační objekty, činžovní domy, nebytové prostory, pozemky. Poskytujeme právní servis v oblasti realit. Chcete prodat nebo pronajmout Vaši nemovitost? Neváhejte a kontaktujte nás. Garantujeme 100% spokojenost.

EKORA s.r.o.

Specializujeme se na průzkumné a monitorovací práce jako jsou povrchové odběry vzorků, podzemní odběry vzorků, odběry vzorků podzemní vody, odběry vzorků zeminy apod. Realizujeme sanace ekologických zátěží, ekologické odborné posudky a audity včetně analýzy rizik, hydrogeologické a geologické posudky, posuzování vlivů na životní prostředí a zpracování povodňových plánů.

Area projekt, s.r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zajišťujeme zpracování architektonických studií, dokumentace (územní rozhodnutí, vydání stavebního povolení, provedení staveb, výběr zhotovitele), žádostí o dotace, rozpočtů staveb, výkazů výměr, průkazů energetické náročnosti budov apod. Navrhujeme interiéry, rodinné domy, budovy občanské vybavenosti, průmyslové, dopravní a inženýrské stavby.