• Detail firmy

AP-SOFT JABLONEC, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme velkoobchodní a maloobchodní prodej kancelářských potřeb. Poskytujeme náhradní plnění podle zákona o zaměstnanosti. Prodáváme cartridge a tonery, obalový materiál, kancelářský nábytek, školní potřeby, drogistické a úklidové potřeby atd.

Adresa

Rýnovická 1274/13
466 01 Jablonec nad Nisou

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27336646
DIČ:  CZ27336646
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Velkoobchod kancelářskými potřebami Jablonec

Provozujeme velkoobchod kancelářskými potřebami. Našim klientům nabízíme dopravu zboží po celé ČR zdarma. Poskytujeme také náhradní plnění dle zákona.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 773 253 999
E-mail: jablonec@ap-soft.cz
WWW: www.ap-soft.cz

Kontaktní osoba

Petr Anderle - Jednatel

Další firmy v oboru

COPIA Liberec s.r.o. - pronájem kopírovacích strojů

Zaměřujeme se na prodej i pronájem kopírovací techniky, tiskáren a multifunkčních zařízení. Zároveň dodáváme sportovní trofeje, poháry, skleněné broušené trofeje, vavřínové věnce apod. Zajišťujeme potisk triček, hrnků, polštářů, látkových tašek, reklamních a dárkových předmětů. Realizujeme velkoformátový tisk plakátů, bannerů apod.

Rudolf MAŠTÁLKO MARY

Výroba, velkoobchod, prodej na dobírku: - krycí zorníky do svářečských kukel, štítů a brýlí - ochranné fólie - borax tavidlo na pájení Velkoobchod, maloobchod: - svařovací pistole: - na MAG/MIG

AUTOPLACHTY KAMIL KUDLÁČEK

Specializujeme se na výrobu a dodávku plachet pro průmyslové, technické i rekreační využití. Dodáváme shrnovací, celní i tuzemské autoplachty. Rovněž nabízíme reklamní billboardy a transparenty z plachtoviny, párty stany, stánky, výčepní pavilony či skladovací haly. Pro všechny naše výrobky zajišťujeme servis včetně dodání veškerých náhradních dílů.