• Detail firmy

AP METAL s.r.o.

Základní popis

Naší hlavní činností je zakázková výroba a montáž ocelových konstrukcí, stavební zámečnictví, kusová výroba dle požadavků zákazníka, aj. Rovněž provádíme opravy a výrobu válečkových a řetězových dopravníků a také násypníků materiálu.

Adresa

Trpasličí 885
460 14 Liberec XIV - Ruprechtice

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27260852

Výrobky, činnosti

zakázková výroba a montáž ocelových konstrukcí

Kontaktní údaje

Fax: 482 343 370
E-mail: petr.antes@apmetal.cz
WWW: www.apmetal.cz

Kontaktní osoba

Petr Antes - Jednatel

Mobil: 603 231 752
E-mail: petr.antes@apmetal.cz

Hana Antesová - Jednatel

Další firmy v oboru

ZPA-PRAGA, a.s.

Zaměřujeme se na konstrukce a výrobu čelních a kuželových kol. Zhotovíme pro Vás čelní kola s vnějším, vnitřním, šikmým nebo rovným ozubením i kuželová kola s rovným a zakřiveným ozubením. Nabízíme základní strojírenské operace: soustružení, frézování kuželových soukolí, frézování čelního ozubení a drážkových profilů, broušení otvorů, broušení čelních kol, obrážení čelního ozubení a vrtání.

O.K.& BON, s.r.o.

Nabízíme zpracování stavební kovovýroby. Vyrábíme ploty, brány a zajišťujeme zpracování exteriérů pozemků. Provádíme rekonstrukce domů, ke kterým vypracujeme i individuální návrh.

Miroslav Groh - KOVO - mg

Věnujeme se zámečnictví a kovovýrobě. Naše společnost pomáhá s různými druhy prací větším firmám. Zajišťujeme zakázkovou výrobu brán, branek, vrat, mříží, plotových dílců aj. Zajistíme montážní, servisní a údržbové práce.