• Detail firmy

AP crystal s.r.o.

Základní popis

Výroba, malování a rytí dekorativního a nápojového skla.

Adresa

Polevsko 64
471 16 Polevsko

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27314324

Výrobky, činnosti

Výroba, malování a rytí

dekorativního a nápojového skla.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 487 727 538
Mobil: +420 602 555 582
Fax: +420 487 727 539
E-mail: info@apcrystal.cz
WWW: home.tiscali.cz/polmasklo

Kontaktní osoba

Aleš Polma - Jednatel

Martina Polmová - Jednatel

Další firmy v oboru

B + B RYTÉ SKLO

Naše společnost se specializuje na dekorování skla na zakázku. Dekorace provádíme v jakýchkoliv tvarech, i dle vlastních návrhů. Soustředíme se především na tyto dekorační techniky: rytí, listrování, zlacení, pískování skla, vysoký smalt apod. Zabýváme se rovněž výrobou skleněných pilníků. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací o poskytovaných službách.

Ing. Josef Chlum - ELITE BOHEMIA

Společnost ELITE BOHEMIA, jeden z největších výrobců ověskových svítidel na světě, navazuje na staletími prověřenou tradici výrobců svítidel v Čechách a dále ji rozvíjí. Navštivte naše webové stránky a prohlédněte si luxusní kolekce originálních lustrů. Snažíme se o spokojenost obou dvou stran. Vaše spokojenost zajistí kompletní spokojenost u nás. Zakládáme si na profesionalitě a kvalitě.

František Dobrovič

Specializujeme se na výrobu replik historického skla na zakázku. Orientujeme se zejména na repliky gotického a renesančního nápojového skla. Naší snahou je oživit staré řemeslo - ruční výrobu tzv. lesního a zeleného skla. Výrobou foukaného skla se zabýváme již od roku 2010. V nabídce naleznete: vázy, lahve, sklenice, popelníky, dózy, olejové lampy aj. Připravíme Vám dárkový set dle Vašeho přání.