• Detail firmy

ap-connect, a.s.

Základní popis

Zabýváme se návrhem a tvorbou softwarových systémů pro koncové zákazníky v oblastech Internetu a intranetu. Máme bohaté zkušenosti s vývojem webových aplikací, zvláště pak se serverovou částí těchto systémů a s návazností na stávající infrastrukturu.

Adresa

Pernerova 635/57
186 00 Praha 8 - Karlín

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27219381
DIČ:  CZ27219381

Výrobky, činnosti

Zabýváme se návrhem a tvorbou softwarových systémů

pro koncové zákazníky v oblastech Internetu a intranetu. Máme bohaté zkušenosti s vývojem webových aplikací, atd.

Kontaktní údaje

E-mail: info@ap-connect.cz
WWW: www.ap-connect.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Hlásný, MBA - Předseda představenstva

Mobil: +420 731 480 353
E-mail: info@ap-connect.cz

Josef Boukal - Člen představenstva

Další firmy v oboru

miOm, s.r.o.

Poskytujeme řídicí systémy pro sportovní, relaxační, masážní, solární či fitness studia, výpočetní techniku, informační a komunikační techniku a další. Věnujeme se správě sítí a tvorbě aplikací na zakázku. Dále nabízíme potisk plastových identifikačních karet a v nabídce máme i přístupové nebo rezervační systémy.

První certifikační autorita, a.s.

Zaměřujeme se na poskytování certifikačních služeb v oblasti PKI (Public Key Infrastructure). Nabízíme: Komerční a kvalifikované certifikáty I.CA Služby v oblasti bezpečnosti Hardwarová řešení a čipové karty Kvalifikovaná časová razítka Archivní kvalifikovaná časová razítka Aplikace pro tvorbu elektronického podpisu Komponenty a dll knihovny pro vytváření a ověřování el. podpisu

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.