• Detail firmy

AP BREJCHA s.r.o.

Základní popis

Nákup-prodej autodíly pro vozy ŠKODA, autodoplňky, autobaterie, pneu, oleje, opravy, smíšené zboží, hostinská činnost, ubytovací služby.

Adresa

Osvobození 135
273 51 Malé Kyšice

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28479025
DIČ:  CZ28479025

Výrobky, činnosti

Nákup-prodej autodíly

Kontaktní údaje

Fax: 312 664 672
E-mail: autopotrebykladno@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Brejcha - Jednatel

Telefon: 725 025 555
E-mail: autopotrebykladno@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

O.K. Trans Praha spol. s r.o.

Realizujeme mezinárodní a vnitrostátní přepravní služby i logistický a spediční servis. Zajišťujeme mezinárodní přepravu zboží v rámci celé Evropy a zemí mimo EU. Zabezpečujeme služby logistiky na míru včetně uskladňování zboží, vedení skladové evidence a distribuce zboží až k odběrateli. Poskytujeme pronájem skladovacích prostor o velikosti 10 000 m2. Nabízíme řešení celní deklarace.

DONOR SERVIS spol.s r.o.

Jsme středně velký pražský autoservis a pneuservis s moderním vybavením. Zajišťujeme opravy a pravidelný servis osobních, užitkových, nákladních vozidel, návěsů a přívěsů i autobusů. Provádíme klempířské práce, opravy laku, měření emisí, připravujeme vozidla na STK včetně jejího zajištění. Součástí poskytovaných služeb je i vyřízení pojistných událostí. Prodáváme náhradní díly na užitkové vozy.

ProPS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu gumárenských směsí, pryžových směsí a kabelové konfekce. Nabízíme pryžové směsi a kabely, silikonové kabely a vodiče, speciální kabely, opletené kabely a vodiče, prodlužovací kabely, flexibilní přívody apod. Rovněž dodáváme izolační materiály jako jsou izolační trubičky, smrštitelné dutinky, pletené dutinky, značicí dutinky, těsnicí profily, izolační pásky apod.