• Detail firmy

AO-Delta s. r. o.

Základní popis

Vývojová a konstrukční kancelář dodává jednoúčelové stroje, montažní linky, výrobní přípravky, zakazkové konstrukce, externí engineering.

Adresa

Novoměstská 960
537 01 Chrudim

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27477975
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vývojová a konstrukční kancelář dodává jednoúčelov

Vývojová a konstrukční kancelář dodává jednoúčelové stroje, montažní linky, výrobní přípravky, zakazkové konstrukce, externí engineering.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 469 625 149
E-mail: info@ao-delta.cz
WWW: www.ao-delta.cz

Kontaktní osoba

Ing. František Doležal - Jednatel

Mobil: +420 774 304 011

Ing Jiří Regent - Jednatel

Mobil: +420 774 304 010
Další firmy v oboru

PROFI.MK, s.r.o.

Nabízíme prodej klempířských strojů, zařízení a ručního nářadí. Realizujeme výrobu parapetů a ostatních klempířských profilů, zajišťujeme zpracování plechů.

ROLLPLAST

Činnost společnosti zahrnuje distribuci umělých hmot, manipulační systémy a komponenty potřebné pro výstavbu a údržbu strojů - transportních válečků, řetězy, modulární pásy, PVC pásky, síťoviny doprava, ložisková tělesa, kola, profily, skluzavky atd Zveme vás ke spolupráci.

Ammeraal Beltech s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu průmyslových pásů, průmyslových řemenů a komponentů pro manipulaci, technologické procesy a dopravu. Nabízíme dopravní pásy, technologické pásy, ozubené řemeny, modulární pásy, vysokovýkonné ploché řemeny, procesní pásy, nekonečné tkané pásy, vtahovací řemeny, silikonem potažené pásky apod. Zajišťujeme servis průmyslových dopravních pásů a řemenů.