• Detail firmy

ANVEL s.r.o.

Základní popis

Společnost provozuje autoservis se zaměřením na servisování soutěžních vozidel, dále i klasický autoservis a pneuservis osobních i firemních vozů.

Adresa

Kvítkovická 583
763 61 Napajedla

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26280361
DIČ:  CZ26280361
Rok založení:  2002
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- kompletní stavbu nových soutěžních vozů, přípravu, repase a kontrolu mezi jednotlivými závody všech agregátů a jednotlivých komponentů vozidla podle předepsaného průběhu závodních kilometrů, dopravu závodních vozů na jednotlivé závody, atd...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 731 160 003
Mobil: +420 604 200 359
E-mail: anvel1@seznam.cz
WWW: www.anvel.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Barvík - Jednatel

E-mail: vladimir.barvik@volny.cz
Další firmy v oboru

SLOMAK spol. s r.o.

Naše firma se zabývá opravami a prodejem autoagregátů. Zajišťujeme prodej náhradních dílů na nákladní vozidla Liaz, Tatra, Avia, Karosa, Mailer. Opravujeme přímočaré hydromotory, pístnice na zemědělské a stavební stroje, bagry, nakladače; hydraulické zvedáky na všechny typy sklápěcích nákladních automobilů. Sháníte díl k Vašemu nákladnímu autu? Už nemusíte! Obraťte se na na nás, rádi Vám pomůžeme.

Autolakovna Kroměříž

Komplexní karosářské a autolakýrnické práce pro Kroměříž a okolí. Autolakovna Kroměříž provádí lakování a opravy osobních automobilů, veteránů, dodávkových vozů, nákladních vozů, stavebních strojů, motocyklů apod.

FABOK spol. s r. o.

Zajišťujeme výrobu a servis speciálních komunálních nástaveb. Nabízíme tlakové kanalizační nástavby, sací nástavby, kombinované nástavby, ADR nástavby, výměnné nástavby, recyklační nástavby, kropicí nástavby, nástavby na pitnou vodu a další. Provádíme záruční i pozáruční servis. Dodáváme náhradní díly.