• Detail firmy

Antonín Závodný

Základní popis

Nabídka služeb zámečnické zakázkové kovovýroby. Výroba a montáže bran, přístřešků a plotů, komponent pro posuvné a křídlové vrata

Adresa

U Panského mlýna 230/13
747 06 Chvalíkovice

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44911637

Výrobky, činnosti

Přístřešky,ploty,brany

Kontaktní údaje

E-mail: zavodnyaspol@seznam.cz
WWW: www.zamecnictvi-zavodny.cz

Kontaktní osoba

Antonín Závodný - Majitel

Mobil: 724 335 173
E-mail: zavodnya@seznam.cz
Další firmy v oboru

KOVOOBRÁBĚNÍ - STANISLAV JANČA

Specializujeme se na kovoobrábění. Provádíme soustružnické práce, frézování drobných dílů, obrábění kovů, drobné zámečnické práce a další.

Umělecký kovář - Jan Guziur

Nabízíme ruční kovářské práce na zakázku s použitím tradičních kovářských technik. Vyrobíme pro Vás jakékoliv kované interiérové prvky, kované plastiky a bytové doplňky, kovové okrasné mříže i kovaná zábradlí. Kované architektonické prvky realizujeme na základě Vašich návrhů nebo nám můžete nechat volnou ruku. Často také spolupracujeme s architekty.

HV Výtahy s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti výroby, modernizace a servisu výtahů, zdvihacích plošin a zařízení. Provádíme CNC obrábění a svařování. Nabízíme zakázkovou výrobu výtahů, plošin, výtahových komponentů, konstrukcí a jiných zámečnických prvků. Výtahy a zdvihací plošiny také modernizujeme. Nabízíme komplexní servisní činnost výtahů. Disponujeme moderním fiber vláknovým laserem pro přesné řezání kovů.