• Detail firmy

Antonín Trtek

Základní popis

Nabídka poradenství, zkoušek, testování a zprostředkovatelské činnosti v oblasti strojírenství. Revize vyhrazených plynových a tlakových zařízení.

Adresa

Podlomní 3043/31
636 00 Brno - Židenice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16310101

Výrobky, činnosti

Nabídka poradenství, zkoušek, testování

Nabídka poradenství, zkoušek, testování a zprostředkovatelské činnosti v oblasti strojírenství. Revize vyhrazených plynových a tlakových zařízení.

Kontaktní údaje

E-mail: trtek@email.cz

Kontaktní osoba

Antonín Trtek - Majitel

Mobil: 724 757 903
Další firmy v oboru

BIBUS METALS s.r.o. - titan a niklové slitiny

Dodáváme titan (Grade 1 až Grade 4) a jeho slitiny (6Al4V, ELI, Grade 9), nikl a niklové slitiny (Monel, Inconel, Incoloy, Nimonic a další), a to dráty, tyče, plechy, fólie, trubky, fitinky, spojovací, svařovací materiál. Sklad máme v Brně. Specialitou jsou odstředivě lité trubky a kované kroužky až do 6 m průměru, a to i v nerezové oceli. Jsme certifikovaný dodavatel do leteckého průmyslu.

Jb STANNUM

Zaměřujeme se na prodej cínu, cínových slitin a stěrů i odkapů

Slevárna zinku

Výroba přesných odlitků strojních součástí, klíčů, dekorativních a reklamních předmětů technologií odstředivého lití, která nahrazuje klasické obrábění či lití do klasických kovových forem. Tato metoda zaručuje rychlé zavedení do výroby, vysokou pevnost odlitků a především nízké náklady. Produktový katalog naleznete na našich webových stránkách.