• Detail firmy

Antonín Tlusťák

Základní popis

Ubytování ve dvoulůžkových pokojích nebo čtyřlůžkovém apartmánu s terasou a kuchyňkou v centru města Vizovice přímo nad restaurací U Tonka.

Adresa

Lázeňská 971
763 12 Vizovice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65354711
DIČ:  CZ7807054123

Výrobky, činnosti

Provoz restaurace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 452 044
E-mail: utonka@utonka.cz
WWW: www.utonka.cz

Kontaktní osoba

Antonín Tlusťák - Jednatel

Telefon: +420 731 485 775
E-mail: utonka@utonka.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HOTEL 24

Nabízíme jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, stejně jako čtyřnásobek. Každý z nich jsou vybaveny pohodlnými postelemi, LCD televizory, velké prostorné skříně a stoly se židlemi. Jsme mají vysokou důvěryhodnost u zákazníků na polském trhu i v zahraničí. My charakterizovat spolehlivost, estetiku a profesionalitu. Chceme, abyste jste byli spokojeni se službami! Vítejte!

SVORNOST spol. s r.o.

Nabízíme ubytování v ***hotelu v Praze. K dispozici máme 19 pokojů s koupelnou a TV, Wi-Fi, uzavřené parkovištěm, restaurací či sálem pro 50 osob. Pořádáme různé společenské akce.

MASSIMO

Naše společnost se zabývá pronájmem pokojů v ubytovnách z aplikována v centru Varšavy. Máme široký sortiment apartmány jsou umístěny na různých ulicích města. Nabízíme apartmány a pokoje pro rodiny s dětmi, studenty, mladé páry a podnikatele. Naše zařízení jsou vybaveny moderním nábytkem, kuchyňská linka spotřebiči a nádobím a spotřebičů pro domácnost. Zveme vás seznámit s nabídkou.