• Detail firmy

Antonín Švehla

Základní popis

práce všeho druhu,malování,štukování,vyklízení,bourání,sekání,zavěšování,natírání,výměna,kutil,zahrada,lakování,natírání,hodinový manžel,oprava,úklid

Adresa

Přestavlky 44
413 01 Přestavlky

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88245403

Výrobky, činnosti

Práce všeho druhu

Kontaktní údaje

E-mail: hod.manzel33@seznam.cz
WWW: hodmanzel33.webnode.cz/

Kontaktní osoba

Antonín Švehla - Majitel

Telefon: 728 042 680
E-mail: hod.manzel33@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ELKOP

Činnost naší společnosti je zaměřena především na elektroinstalační a elektromontážní práce v Ústeckem kraji a Středočeském kraji. Zabýváme se rovněž rekonstrukcemi bytů a bytových jader, úpravami interiérů a provádíme také montáž sádrokartonu.

VASTA NORTH s.r.o.

Realizujeme a udržujeme okrasné zahrady a zeleň, pěstujeme a prodáváme okrasné rostliny a dřeviny. Věnujeme se stavební činnosti - stavíme a rekonstruujeme rodinné domy, byty, interiéry na klíč a také drobné zahradní stavby. Poskytujeme poradenství v oblasti realit a zajišťujeme potřebné formality k realizaci stavebních prací. To vše v oblasti Ústí nad Labem a okolí.

NORTH STAV, a.s.

Jsme stavební společnost se sídlem v Ústí nad Labem, která vznikla v roce 1998. Zajišťujeme kompletní řízení a realizaci stavebních děl. Pro investory zabezpečujeme veškerou inženýrskou činnost a služby spojené s realizací celého zadaného projektu.