• Detail firmy

Antonín Směšný

Základní popis

Provozujeme velkoobchod a maloobchod chemií a barvami. Nabízíme stavební chemii, malířské a natěračské potřeby včetně stříkací techniky.

Adresa

Revoluční 900/38
794 01 Krnov

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46138625
DIČ:  CZ531204286
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Velkoobchod a maloobchod barvami a chemií.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 554 614 359
Mobil: +420 722 529 295
Mobil: +420 602 736 284
E-mail: dajas.mistr@tiscali.cz
WWW: www.barvydajas.cz

Kontaktní osoba

Antonín Směšný - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

EKOMOR, s. r. o.

Dodavatel zařízení pro povrchové úpravy a zneškodnění průmyslových odpadních vod. Dodávky těchto celků zajišťujeme komplexně (tj. „na klíč“), od projekce přes zpracování výrobní dokumentace, výroby až po kompletní montáž zařízení.

DŘEVO ŠIGUT, s.r.o.

Prodáváme suché truhlářské a stolařské řezivo. Nabízíme OSB desky, obkladové smrkové palubky, plotovky apod. Prodáváme také štípané palivové dřevo. Nabízíme Vám také výrobu zahradního nábytku z masivu. Vyrábíme kvalitní sedací lavice a židle z masivu pro venkovní posezení. Působnost: Ostrava, Nový Jičín, Kopřivnice, Příbor, Frenštát, Valašské Meziříčí, Rožnov p.R., Frýdek Místek, Hranice.

EURO - Šarm spol. s r.o.

Dodáváme průmyslové chemikálie - organiku, anorganiku, specifické produkty a další pro různá odvětví po celé ČR. Zaměřujeme se chemikálie pro úpravu pitné, užitkové a odpadní vody, výrobu čistících prostředků a povrchovou úpravu kovů. Specializujeme se na výrobu kyseliny octové, peroxidu vodíku a desinfekčních prostředků PERSTERIL.