• Detail firmy

Antonín Pešek

Základní popis

3D dekorace, světelná a květinová výzdoba obchodů, výloh, bank, firem, autosalonů apod. Zajistíme vánoční i jiné tématické dekorace. Prodej osvětlení

Adresa

Šrámkova 1211
763 02 Malenovice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  66639344
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

výroba

Nabízíme velký sortiment světelných řetězů, kabelů a dekorace. Vyrobíme vše co Vás napadne nazdobit a vše co vánoční výzdoba potřebuje.

Kontaktní údaje

E-mail: info@az-dekorace.cz
E-mail: pesek@az-dekorace.cz

Kontaktní osoba

Antonín Pešek - Majitel

Mobil: +420 602 227 226
E-mail: info@az-dekorace.cz
E-mail: pesek@az-dekorace.cz
WWW: www.az-dekorace.cz
Další firmy v oboru

Adelang s.r.o.

Firma sa zaoberá prekladateľskou činnosťou, elektronickými systémami - viaczónovým ozvučením hotelov, penziónov a predajní, realizáciou kongresových hál (projekcia a ozvučenie), úsporným inteligentným osvetlením, reklamnou činnosťou.

Factory velkoplošný tisk s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu reklamy. Specializujeme se na velkoplošný tisk. Dále provádíme digitální tisk, sublimační tisk, sítotisk, rotační sítotisk. Věnujeme se reklamním polepům a zabýváme se rovněž strojovým vyšíváním. Zajišťujeme prodej vlajkových stožárů, výrobu vlajek, cyklodresů, batohů, designových sportovních tašek, kufříků, ledvinek, divadelních rekvizit apod.

BL STUDIO

Nabízíme služby v oblasti reklamy, grafiky a tisku. Působíme hlavně pro regiony Odry, Vítkov, Fulnek, Nový Jičín, Ostrava, Olomouc, ale také všude jinde po České republice. Řadu projektů v oblasti reklama, jsme řešili už i v zahraničí. Určitě oceníte letité zkušenosti, profesionální grafické zpracování a poradenství v technologiích. To vše s příjemnou komunikací a úsměvem.