• Detail firmy

Antonín Pešek

Základní popis

3D dekorace, světelná a květinová výzdoba obchodů, výloh, bank, firem, autosalonů apod. Zajistíme vánoční i jiné tématické dekorace. Prodej osvětlení

Adresa

Šrámkova 1211
763 02 Malenovice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  66639344
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

výroba

Nabízíme velký sortiment světelných řetězů, kabelů a dekorace. Vyrobíme vše co Vás napadne nazdobit a vše co vánoční výzdoba potřebuje.

Kontaktní údaje

E-mail: pesek@az-dekorace.cz
E-mail: info@az-dekorace.cz

Kontaktní osoba

Antonín Pešek - Majitel

Mobil: +420 602 227 226
E-mail: info@az-dekorace.cz
E-mail: pesek@az-dekorace.cz
WWW: www.az-dekorace.cz
Další firmy v oboru

SPEL

Naše společnost se zabývá vývojem, výrobou, rekonstrukcí, montáží a servisem hodin. Nabízíme různé druhy hodin dle požadavku klienta. Vybrat si můžete například z hodin do exteriéru či interiéru. Dále je možnost si zvolit, zda půjde o obyčejné hodiny, reklamní nebo sloupové či věžní. Realizujeme i výrobu atypických hodin, kdy se řídíme přesnými požadavky. Dbáme na kvalitu a spokojenost klienta.

GRAPHIC Live spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní grafické služby, služby DTP studia. Věnujeme se tiskovým službám, tvorbě a montáži velkoplošné reklamy, návrhu a realizaci reklamních materiálů, ale také interiérovému designu.

Balony Kuča Svatopluk

Nabízíme reklamní a vyhlídkové lety horkovzdušným balonem pro jednotlivce, rodiny i pro firemní akce. Prodáváme dárkové poukazy na let balonem. Pronajímáme reklamní plochu pro létající reklamu. Létáme pro vás kdekoli na Moravě.