• Detail firmy

Antonín Pečírka

Základní popis

Nabízíme vedení daňové evidence a účetnictví, činnost účetních, organizačních a ekonomických poradců, rekonstrukce, archivace a skartace účetnictví.

Adresa

P.O.Box 17
792 01 Bruntál

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12671266

Kontaktní údaje

Telefon: 606 730 138
Další firmy v oboru

PROVA, s.r.o.

Poskytujeme komplexní účetní služby pro FO i PO. Nabízíme daňové poradenství, zpracování daňových přiznání, služby mzdového účetnictví, vypracování účetních závěrek i mimořádných účetních závěrek, kontroly účetnictví, rekonstrukce účetnictví a chybějících účetních podkladů, zpracování a dodání statistických výkazů a mnoho dalšího. Pomůžeme Vám s řešení jakékoliv účetní a daňové situace.

ABC.ENTERPRISE a.s.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti účetnictví, daňové agendy, personalistiky a ekonomického poradenství. Nabízíme ekonomické a finanční poradenství pro začínající i zkušené podnikatelé, externí vedení účetnictví, účetní supervizi, mzdové poradenství, zpracování daňových přiznání, personální audit a mnoho dalšího. Zajišťujeme i pronájem sídla společnosti.

Barbara Kolebacz ÚČTO BARBARA

Poskytujeme komplexní vedení účetnictví, daňové evidence a mzdy pro fyzické i právnické osoby, družstva a společenství vlastníků bytových jednotek.