• Detail firmy

Antonín Pavlačka

Základní popis

Obkladačské a zednické práce.

Adresa

Tasovice 443
671 25 Tasovice

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12750646

Výrobky, činnosti

Obkladačské a zednické práce

Ve Znojmě a jeho okolí provádíme rekonstrukce bytového jádra (vybourání umakartového jádra a výstavba nového z tvárnic YTONG), rekonstrukce rodinných domů, obložení stěn, pokládku dlažby a zámkové dlažby, sádrokartonářské a zednické práce.

Kontaktní osoba

Antonín Pavlačka - Majitel

Mobil: +420 605 760 026
E-mail: obkladacstvi.pavlacka@seznam.cz
Další firmy v oboru

SBD, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Rekonstruujeme rovněž parovody. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám", na základě našeho členství v SOD (Seznam odborných dodavatelů). Našimi zákazníky jsou přední české firmy a organizace.

STESYS, s.r.o.

Specializujeme se na modulové stavby modulPLAN, výplně stavebních otvorů, odvětrávané fasády COR-TEN a interiérové montované příčky.

GRADIOR, spol. s r.o.

Specializujeme se na navrhování a realizaci divadelních prostor a techniky pro kina, kulturní i multifunkční zařízení. Realizujeme divadelní osvětlení, elektroakustiku, mechanizace jeviště pro horní i dolní sféru. Dodáváme divadelní techniku, divadelní rekvizity, látkové vybavení apod. Zabezpečujeme zateplení fasád domů či rekonstrukce balkónů a lodžií.