• Detail firmy

Antonín Papež

Základní popis

Nabízíme okrasné dřeviny, keře, stromy, jehličnany, popínavé, vřesovištní rostliny, ovocné stromky a keře, růže, vinnou révu, balkonové květiny ...

Adresa

Jungmannova 614
339 01 Klatovy

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48351768
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

zahradnictví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 376 312 404
E-mail: zahradnictvipapez@centrum.cz
WWW: www.zahradnictvipapez.cz

Kontaktní osoba

Antonín Papež - Majitel

Telefon: +420 608 456 868

Antonín Papež nejml.

Mobil: +420 608 939 966

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Zahradnictví Tulačka

Zahradnictví Tulačka v Nových Chalupách nabízí široký sortiment venkovních rostlin. Věnujeme se rovněž realizacím a údržbě zahrad či firemních areálů. V nabídce máme okrasné a ovocné dřeviny, růže, skalničky, trvalky aj. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete ukázky realizovaných zakázek. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Dekorace ze sušených rostlin - Helena Knězová

Věnuji se pěstování a produkci sušených rostlin, z kterých zhotovuji dekorační vazby a výzdoby interiérů. Nezpracovaný materiál prodávám ve velkoskladech. Dekorace z mé produkce naleznete ve vybraných obchodech, na výstavách a řemeslných trzích, pod označením "Šumava originální produkt". V době dušiček a adventu nabízím originální chvojové vazby. Kompletní nabídku naleznete na www stránkách firmy.

NITRIPRO, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na realizace zahrad, okrasných a koupacích jezírek (včetně biologické filtrace). Dodáváme altány, pergoly, zahradní domky či jiné dřevostavby a dřevěné doplňky určené pro zahrady. Zajišťujeme údržbu zeleně. Rovněž provádíme svařování fólií a plastů. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit.