• Detail firmy

Antonín Mužík

Základní popis

Provádíme klempířské práce (měď Rheinzing, hliník, pozink), pokrývačství (krytiny Bramac, Tondach, Cembrit), montáž střešních oken Velux. Jsme vyučeni v oboru a na veškeré práce jsme certifikováni. Na žádost poradenství v oboru.

Adresa

V Sadu 904
337 01 Rokycany

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13855018

Výrobky, činnosti

Provádíme klempířské práce

Provádíme klempířské práce (měď Rheinzing, hliník, pozink), pokrývačství (krytiny Bramac, Tondach, Cembrit), montáž střešních oken Velux.

Kontaktní osoba

Antonín Mužík - Majitel

Telefon: +420 378 770 342
Mobil: +420 605 211 255
E-mail: tondamuzik@tiscali.cz
WWW: www.klempirstvi-pokryvacstvi.firmy.cz
Další firmy v oboru

Stavební práce Tomáš Pruner

V rámci naší stavební činností provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Realizujeme kompletní střechy včetně oprav, dále pak montáže sádrokartonu a pokládku dřevěných podlah. Se stavební činností máme bohaté zkušenosti a získali jsem mnoho spokojených zákazníků. Garantujeme kvalitu a spolehlivost. Neváhejte nás kontaktovat.

Jiří Reinvart

Nabízíme rekonstrukce rodinných domů, bytových jader a koupelen, vnitřní stavební úpravy či montáže sádrokartonu. Provádíme zámečnické, malířské, betonářské, instalatérské a klempířské práce. Realizujeme půdní vestavby, pokládku podlah i začištění

Jaroslav Hýbl

Zajišťujeme tesařské a pokrývačské práce. Vyrábíme na zakázku altány, pergoly, zahradní domky, stání pro auta apod. Dále realizujeme střechy a opravy střech. Působíme ve Kdyni a okolí.