• Detail firmy

Antonín Mrtka

Základní popis

Autoškoly autoškola - výcvik k získání řidičského průkazu skupiny B - kondiční jízdy - školení řidičů z povolání.

Adresa

Radešovská 610
149 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45733350

Výrobky, činnosti

Autoškola

Kontaktní údaje

E-mail: autoskolaam@seznam.cz
WWW: www.autoskola-am.cz

Kontaktní osoba

Antonín Mrtka - Majitel

Mobil: +420 602 250 245

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ACZ, spol. s r.o.

Specializujeme se na realizaci seminářů, kurzů a workshopů dalšího vzdělávání dospělých. Organizujeme přípravu zaměstnanců na klíč podle zadání našich zákazníků a pořádáme také kurzy a semináře pro veřejnost, včetně on-line kurzů. V našem širokém portfoliu jsou profesní akreditované a rekvalifikační kurzy, kurzy osobního managementu, komunikace a prezentace nebo zájmové a tvůrčí kurzy.

EDUCA INTERNATIONAL , o.p.s.

Zaměřujeme se na vzdělávání a rozvoj lidských zdrojů, kvalifikaci a rekvalifikaci pracovníků, odborné stáže pro studenty či pořádání odborných kurzů. Nabízíme zprostředkování stáží pro vysokoškolské studenty a absolventy. Především se zaměřujeme na stáže Erasmus+ či Leonardo da Vinci. Rovněž zajistíme pojištění mobility studentů.

Tomáš Hanuš

Autoškola Tomáš Hanuš zajišťuje výuku a výcvik skupin A, B, C, D, E. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž pravidelná školení řidičů referentů a řidičů z povolání. Nabízíme rekvalifikační služby. Navštivte webové stránky firmy, kde naleznete vozový park, kterým disponujeme i ceník výcviků a školení.