• Detail firmy

Antonín Macák

Základní popis

Květinové služby. Pohřební věnce a kytice, dekorace, aranžmá, svatební kytice, zásilková služba. Rychle a levně! Termín zhotovení 2 hodiny.

Adresa

Nad lesním divadlem 1116/12
142 00 Praha 4 - Braník

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10203869

Výrobky, činnosti

floristické služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 781 603
Telefon: +420 237 837 418
E-mail: kvetinyoxalis@seznam.cz
WWW: www.kvetiny-oxalis.cz
WWW: www.smutecni-vence-kytice-praha.cz

Kontaktní osoba

Antonín Macák - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Judita Waissi

Zajišťujeme kompletní květinový servis. Provozujeme dvě moderní prodejny s květinami na Praze 4, kde Vám nabízíme čerstvé řezané květiny a jejich originální vazby s možností rozvozu. Tvoříme květinové dekorace a aranžmá, smuteční i sváteční vazbu květin, dodáváme výzdobu na svatby a jiné významné události do interiérů i exteriérů. Zabezpečujeme dodávku květin do firem, restaurací i hotelů.

Květinové studio Bubeníčková s.r.o.

Nabízíme vázání a aranžování květin včetně suchých vazeb a balení dárků. Zhotovíme kompletní svatební a smuteční vazby včetně potisku stuh. Tvoříme sezónní dekorace a aranžmá i květinové obrazy. Zajišťujeme kompletní svatební květinové služby na klíč. Provozujeme kamenný obchod v Praze na Malé Straně.

KVĚTINY FLOWERY

Zabýváme se výrobou květinových dekorací - aranžmá. Realizujeme svatební kytice, smuteční květiny, květinové dary a zdobíme interiéry. Nabízíme řezané, exotické či pokojové květiny, sušené dekorace.