• Detail firmy

Antonín Lošťák

Základní popis

Zhotovení pergol, přístřešků, altánů, krovů i celých střech. Provádění bednění, obložení a pokládka zámkové dlažby, realizace staveb a plotů.

Adresa

Výmyslov 3018/18
750 02 Přerov VIII - Henčlov

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67709311

Výrobky, činnosti

Tesařství, pokrývačství a klempířství.

Zhotovení pergol, přístřešků, altánů, krovů i celých střech. Provádění bednění, obložení a pokládka zámkové dlažby, realizace staveb a plotů.

Kontaktní osoba

Antonín Lošťák - Majitel

Mobil: 777 225 596
E-mail: tono.lostak@seznam.cz
WWW: www.alostak.cz
Další firmy v oboru

SEFRAN s.r.o.

Prodej střešních krytin a doplňků, okapových systémů, střešních latí, desek na záklop, fasádních desek (CETRIS, OSB, CEMBONIT), střešních oken aj. Výroba klempířských prvků, lemování, lišty, úžlabí aj. Doprava a rozvoz zboží, zpracování cenových nabídek.

Zakázkové truhlářství - PILA J.K., s.r.o.

Provozujeme zakázkové truhlářství - výroba nábytku na zakázku a stavební truhlářství. Zabýváme se pořezem a prodejem dřeva rámovou strojní pilou. Zajišťujeme kompletní dodávky střech. Pokrýváme oblast Středočeský kraj, Příbram, Benešov a Dobříš.

Ing. Karel Kolský - STAVBY

Specializujeme se na stavební práce. Provádíme zateplování fasád, stavby a údržbu rodinných domů, stavby dřevostaveb, montáže a opravy střech, rekonstrukce domů a bytů a v neposlední řadě ruční výkopové práce. Všechny tyto služby vykonáváme v oblasti Ústí nad Labem.