• Detail firmy

Antonín Kozubík

Základní popis

Zabývá se výrobou kvalitního čalouněného nábytku dle vlastních návrhů a výrobou na zakázku dle návrhu zákazníka a to jak nábytku bytového, tak i nábytku do hotelů, klubů, restaurací ,kaváren a jiných veřejných interiérů. Výroba dřevěných konstrukcí.

Adresa

Petrůvka 101
763 21 Petrůvka

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13687956
DIČ:  CZ5401030030
Rok založení:  1992
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- výroba čalouněného design nábytku a nábytku na zakázku, sedací soupravy, na míru, pohovky, křesla, židle, lavice, postele, taburety, atd...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 341 916
Mobil: +420 608 817 634
E-mail: info@lukas-k.com
WWW: www.lukas-k.com

Kontaktní osoba

Antonín Kozubík - Majitel

Mobil: +420 776 341 916
Další firmy v oboru

ARLES s.r.o.

Jsme prodejci originálního a alternativního spotřebního materiálu a komponent na výrobu renovací pro tiskárny a kopírovací stroje. Poskytujeme kompletní tisková řešení pod značkou DEVELOP s profesionálním servisem našich techniků. Nabízíme náhradní díly, repasované kopírky RICOH, NRG. Vykupujeme a prodáváme prázdné OEM tonerové kazety. Zajistíme rozvoz spotřebního materiálu ve Zlíně a okolí.

Ing. Vladimír Marek - Zakázková výroba nábytku

Zaměřujeme s se na zakázkovou výrobu nábytku. Zajišťujeme výrobu kuchyní na míru, vestavěných skříní výklopných postelí a dalšího nábytku. Výrobu zajišťujeme z masivu, lamina nebo přírodní dýhy.

M & V, spol. s r.o.

Vyrábíme nástroje na otvory z rychlořezné oceli značky STIM ZET a měřidla SOMET. Prodáváme nářadí, nástroje a stroje. Nabízíme nástroje na obrábění kovů a dřeva, brusiva, měřidel, vrtáků, svářecí techniky, upínacího a pneumatického nářadí, hydraulických lisů, tvářecích strojů, pilových kotoučů, vrtáků s kuželovou stopkou, strojních svěráků, maticových klíčů, výstružníků, stupňových vrtáků aj.