• Detail firmy

Antonín Kostrhoun

Základní popis

Výroba a prodej "dřevěných obloukových segmentů" - lepené lamelové dřevo, obloukové přístřešky, garážová stání, pergoly, mosty... Prodej a montáž zemních vrutů "KRINNER".

Adresa

Rolnická 125/14
747 05 Opava - Kateřinky

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10625721

Výrobky, činnosti

prodej dřevěných obloukových segmentů

Výroba a prodej dřevěných obloukových segmentů na přístřešky vstupních dveří a garážových vrat. Zastřešení parkovacích míst a pergol.

Kontaktní údaje

Telefon: www.zemnivruty-o str ava .cz
Mobil: 724 412 016
Mobil: 605 145 691
E-mail: oblouky@atlas.cz
WWW: www.oblouky.cz

Kontaktní osoba

Antonín Kostrhoun - Jednatel

Telefon: 605 145 691
E-mail: oblouky@atlas.cz

. Kostrhountová - Jednatel

Další firmy v oboru

DŘEVO ŠIGUT, s.r.o.

Prodáváme suché truhlářské a stolařské řezivo. Nabízíme OSB desky, obkladové smrkové palubky, plotovky apod. Prodáváme také štípané palivové dřevo. Nabízíme Vám také výrobu zahradního nábytku z masivu. Vyrábíme kvalitní sedací lavice a židle z masivu pro venkovní posezení. Působnost: Ostrava, Nový Jičín, Kopřivnice, Příbor, Frenštát, Valašské Meziříčí, Rožnov p.R., Frýdek Místek, Hranice.

I-P-S-B investiční a provozní servis budov s.r.o.

Specializujeme se na dodávku a prodej materiálu pro dřevostavby a dřevěné konstrukce. Dodáváem konstrukční hranoly GLT a KVH, lepené hranoly BSH, hoblované profily, peletky, bednící desky a mnoho dalšího.

MIKESKA JIŘÍ

Naše společnost již od roku 1998 zajišťuje pořez a prodej dřevin. Prodáváme kulatinu, stavební řezivo, prkna, fošny, latě, trámy, hoblované řezivo apod. Řezivo Vám dodáme přesně na míru dle Vašich požadavků. Neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme s výběrem vhodného materiálu např. pro altány, pergoly, prolézačky či jiné dřevostavby.