• Detail firmy

Antonín Gábr

Základní popis

Provádíme veškeré kamenické práce, včetně dodávek materiálu. Vše z přírodního tuzemského i zahraničního kamene: schody, dlažby, obklady, pomníky, náhrobky, restaurátorské práce.

Adresa

Dvořákova 301
511 01 Turnov

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11087501
DIČ:  CZ530602033
  • Služby

Výrobky, činnosti

Obklady a dlažby

Kontaktní údaje

Mobil: +420 739 268 116
E-mail: zpracovani.kamene@tiscali.cz
WWW: www.kamenictvi-gabr.wz.cz

Kontaktní osoba

Antonín Gábr

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MG STAV stavební, spol. s r.o.

Hlavní činností společnosti je výstavba rodinných domů do různých stádií rozestavěnosti, až po jejich celkové dokončení. Dále se zabýváme rekonstrukcemi rodinných domů včetně zateplení fasády, výměny oken, dveří, koupelen.

Stanislav Vršťala - betonové výrobky

Naše firma pro Vás zajišťuje výrobu betonových svahovek Atalus pro opěrné stěny. Nabízíme výrobu betonových prvků, opěrných zeď, zahradních prvků, renovace starých žul a teras na stavbách, teracových dílů na míru. Snažíme se vyjít vstříc i tomu nejnáročnějšímu klientovi. Neváhejte se na nás obrátit.

Pavel Demeter - Stavební a montážní práce

Naším hlavním zaměřením jsou stavební a montážní práce, které provádíme především v Liberci a jeho okolí. Realizujeme rodinné domy na klíč včetně dřevostaveb, dále pak rekonstrukce a zateplení fasád. V rámci stavební činnosti provádíme zámkové dlažby, zemní, tesařské, pokrývačské, klempířské, sádrokartonářské, malířské a natěračské práce. Zabýváme se rovněž kovovýrobou.