• Detail firmy

Antonín Dörre

Základní popis

Našim výrobním programem je výroba a montáž stavebních prvků,ocelových konstrukcí,schodišť,pojezdových a křídlových bran,zábradlí,vybavení obchodů a výrobních provozů, komponenty pro energetiku,svářečské a kovářské práce.

Adresa

Moravská 868
503 46 Třebechovice pod Orebem

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16243650
DIČ:  CZ6105130086

Výrobky, činnosti

Provádíme zámečnické práce včetně kovovýroby.

výroba a montáž stavebních prvků,ocelových konstrukcí,schodišť,pojezdových a křídlových bran,zábradlí,vybavení obchodů a výrobních provozů, atd...

Kontaktní údaje

WWW: www.dorre.cz

Kontaktní osoba

Antonín Dörre - Majitel

Telefon: +420 495 592 359
Mobil: +420 603 209 833
Další firmy v oboru

ZVU Kovárna a.s.

Společnost je stabilním a spolehlivým partnerem pro dodávku výkovků a hotových dílů pro strojírenskou výrobu. Produkty ZVU Kovárna a.s. jsou zejména: kované kroužky, rozválcované kroužky, ložiskové kroužky, zápustkové výkovky, hřídele, tyče, polotovary pro ozubená kola, součásti kotevních systémů mostů, díly do převodovek, motorů, spojek a pohonů. Kompletní produkty na našich webových stránkách.

Kovovýroba - Pilař Petr

Zabýváme se kovovýrobou. Vyrábíme drátěný program, regálové systémy a stojany.

ELEKTRO DRAPAČ s. r. o.

Vyrábíme světelné i nesvětelné reklamy, prosvícené LED nebo zářivkami. Naše společnost Vám zajistí vše od návrhu až po finální instalaci, na přání vyřízení potřebných povolení a zajištění dlouhodobého servisu. Světelná reklama je vizitkou Vaší společnosti. Zvedněte si úroveň. Naším hlavním krédem je vysoká kvalita a splnění všech přání zákazníků. Hlavní je pro nás ta největší spokojenost.