• Detail firmy

Antonín Cicvárek

Základní popis

Provádíme opravy plochých střech, tepelné izolace, pokrývačské a klempířské práce, nátěry oplechování a montáže hromosvodů.

Adresa

Kpt. Stránského 993/8
198 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44838239

Výrobky, činnosti

Provádíme opravy plochých střech, tepelné izolace,

Provádíme opravy plochých střech, tepelné izolace, pokrývačské a klempířské práce, nátěry oplechování a montáže hromosvodů., tepelné izolace, pokrývač

Kontaktní osoba

Antonín Cicvárek - Majitel

Telefon: +420 281 911 369
Mobil: +420 603 163 366
E-mail: info@opravy-strech.cz
WWW: www.opravy-strech.cz
Další firmy v oboru

BELAVITA EU s.r.o.

Věnujeme se návrhu a realizaci dřevěných domů, srubů, finských dřevěných domů. Prodáváme stavební řezivo, dřevěné hranoly, fošny, trámy a další. Specializujeme se na dřevěné besídky, grilovací sruby nebo finské sauny. V nabídce nechybí ani nízkoenergetická dřevěná okna a dveře, střešní krytina z přírodní břidlice, rákosu a další.

Büsscher & Hoffmann s.r.o.

Dodáváme hydroizolační asfaltové pásy z modifikovaného a oxidovaného asfaltu z výroby mateřského závodu v Rakousku. Nabízíme mPVC fólie pro hydroizolace střech a spodní stavby. Na trhu v České republice působíme již více než 20 let.

DOMINO - promont, spol. s r.o.

Nabízíme kompletní stavební práce na klíč. Realizujeme novostavby, rekonstrukce obytných i komerčních prostor, stropy z železobetonových panelů, rekonstrukce historických objektů, vybudování přípojek, renovace plochých i šikmých střech. Dodáváme stavebnicové systémy pro dřevostavby, obvodová zdiva, šikmé i ploché střešní krytiny, asfaltové hydroizolační pásy, provětrávané fasády a mnoho dalšího.