• Detail firmy

Antonín Bařák

Základní popis

práce s vysokozdvižnou plošinou 12-18m půjčovna ,pronájem pracovních plošin pokrývačské a klempířské ,tesařské práce prodej a krytí umělým šindelem DDS //

Adresa

Vsetínská 164
756 05 Karolinka

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49583697

Výrobky, činnosti

práce s vysokozdvižnou plošinou 12-18m

půjčovna ,pronájem pracovních plošin pokrývačské a klempířské ,tesařské práce prodej a krytí umělým šindelem DDS

Kontaktní údaje

E-mail: a.barak@seznam.cz
WWW: plosiny-karolinka.cz

Kontaktní osoba

Antonín Bařák - Majitel

Telefon: +420 604 383 217
E-mail: a.barak@seznam.cz
Další firmy v oboru

JAKOS KABINY, s.r.o.

Vyvíjíme a vyrábíme kabiny a bezpečnostní zábrany pro vysokozdvižné vozíky, stavební stroje a další manipulační techniku. Dodáváme celokovové i plastové kabiny, polokabiny, samostatné dveře, celé sety nebo jednotlivé díly pro dostavbu. Nabízíme kabiny s vytápěním, osvětlením, ostřikovači a stěrači a s dalším vybavením. Montáž probíhá u zákazníka nebo v naší provozovně.

MB kontejner s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu obytných, kancelářských, sanitárních a technologických kontejnerů a jejich sestav. Nabízíme dodání kontejnerů na místo určení, u sestav také jejich odbornou montáž, přestavby dle požadavků zákazníka a samozřejmostí je i pozáruční servis. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete nabídku kontejnerů včetně rozměrů a technického popisu.

KOVAR a.s.

Dodáváme ocelové, izolované, technologické, agregátové, offshore a nadrozměrné kontejnery. Zabýváme se kompletními přestavbami kontejnerů dle přání zákazníka.