• Detail firmy

Anton Špák

Základní popis

Zabývám se rekonstrukcí koupelen,pokládkou obkladů a dlažby,renovacemi omítek a zednické práce.Případně je i možno po dohodě, provést malířské práce.

Adresa

Horušice 65
285 73 Horušice

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64154955
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zednické práce.

Kontaktní údaje

E-mail: spak.anton@seznam.cz
WWW: zednicke-prace-spak.webnode.cz

Kontaktní osoba

Anton Špák - Generální ředitel

Telefon: 723 403 015
E-mail: spak.anton@seznam.cz
Další firmy v oboru

Ondřej Silovský

Specializujeme se na rekonstrukce domů, bytů a bytových jader v panelových domech. Provádíme montáže sádrokartonu a minerálních podhledů. Zajišťujeme malování interiérů, lakýrnické práce, nátěry dveří a zárubní, nátěry fasád a drobné stavební práce. Nabízíme profesionální služby, úklid po dokončení prací je pro nás samozřejmostí. Neváhejte se na nás obrátit.

Ivan Horváth

Specializujeme se na klempířské práce - realizujeme okapní systémy, oplechování komínů a štítů, vložkování komínů k plynospotřebičům, montáž okenních parapetů, zajišťujeme výškové práce pomocí lanové techniky. Dále nabízíme pokrývačské, tesařské a hydroizolační práce, provádíme nátěry střech. Věnujeme se rovněž leštění barevných kovů a svařování AL slitin a nerezu.

WIGAST 2000, s.r.o.

Stavební firma nabízí rekonstrukce a výstavby rodinných domů, komerčních i průmyslových objektů. Provádíme zateplování fasád - program Zelená úsporám. Součástí služeb společnosti je i půjčovna lešení a mobilního oplocení.