• Detail firmy

Anton Caban

Základní popis

Specializujeme se na ploché střechy s prodlouženou životností. Nabízíme revize hromosvodů či výškové práce za pomoci horolezecké techniky.

Adresa

Pšenčíkova 673/26
142 00 Praha 4 - Kamýk

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18407731
DIČ:  CZ5502047518

Výrobky, činnosti

Střechy

zhotovení nových, oprava starých nátěry technologií s prodlouženou životností

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 258 688
WWW: www.sweb.cz/teps

Kontaktní osoba

Anton Caban - Jednatel

Další firmy v oboru

HYDROIZOLACE LADAX ®

Vyrábíme a prodáváme hydroizolační materiály Ladax. Izolace pracující na bázi krystalizace odstraní vlhkost z betonových, železobetonových a zděných konstrukcí. Provádíme sanace zdiva a betonu.

ATG Czech Republic s.r.o.

Naše společnost se specializuje na sanace vlhkého zdiva pro různé objekty. Vysoušení zdiva provádíme pomocí nízkotlaké injektáže a aplikace horizontální izolace zdiva. Nabízíme profesionální poradenství sanace vlhkých zdí a také analýzy škody vlhkého zdiva. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.