• Detail firmy

ANTIGRAFFITI FPT, s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme účinné odstranění a likvidaci graffiti, sprejů, barev a nátěrů, mastných kříd a pastelek z povrchů zdí a fasád. Provádíme prevenci anti-graffiti nátěry - ochranné antisprejové nátěry.

Adresa

Sokolovská 366/84
186 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28531604

Výrobky, činnosti

Zajišťujeme účinné odstranění a likvidaci graffiti

Provádíme prevenci anti-graffiti nátěry - ochranné antisprejové nátěry.

Kontaktní osoba

Stanislav Průcha - Jednatel

Mobil: 312 526 410
Mobil: 723 403 936
E-mail: prucha@tabus.cz
WWW: www.tabus.cz
Skype: 731451323

. Stoklasa

Mobil: 725 000 340
Další firmy v oboru

SVÚOM s.r.o.

Zaměřujeme se na povrchové úpravy, protikorozní ochranu, výzkum a poradenství v oblasti koroze a protikorozní ochrany, akreditované zkušebny, expertizní a soudně znaleckou činnost, korozní zkoušky, materiálové analýzy, inspekci povrchových úprav nebo měření znečištění a klimatické zkoušky. Navazujeme na činnost Státního výzkumného ústavu ochrany materiálu (SVÚOM).

J+J Nájemníkovi s.r.o.

Naše společnost se specializuje na prodej potřeb pro lakýrnictví, autolakýrnictví a truhlářství. Prodáváme barvy, laky, ředidla, tmely, lazury, pasty, leštící prostředky, kotouče, brusivo a mnoho jiného. Provádíme tónování barev, k dispozici máme 18000 odstínů. Dále nabízíme železářské zboží, zahradnické potřeby, pracovní nářadí a ochranné pracovní pomůcky.

BARVY - LAKY - OLEJE

Specializujeme se na prodej hydroizolací, barev, nátěrových hmot, olejů, vosků, malířských a lakýrnických potřeb. Máme široký výběr produktů, naši prodejci umějí zákazníkovi odborně poradit a poskytnout veškeré důležité informace o nabízeném zboží včetně jejich předností i nedostatků. Prodeji barev a nátěrů se věnujeme již od roku 1998. Prodáváme pouze kvalitní certifikované zboží.