• Detail firmy

Anthony Bilic

Základní popis

Naše firma se zabývá obchodem a prodejem, konzultační činností v oblasti marketingu, financí a ekonomiky a pořadatelskou činností jako takovou. V oblasti obchodu se našim zákazníkům snažíme vytvořit takovou nabídku,aby pro ně byla co nejvýhodnější

Adresa

Dukelských hrdinů 81
348 15 Planá u Mariánských Lázní

Okres: Tachov
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87848651

Výrobky, činnosti

Obchod a zprostředkování, poradenství

Naše firma se zabývá obchodem a prodejem, konzultační činností v oblasti marketingu, financí a ekonomiky a pořadatelskou činností jako takovou.

Kontaktní údaje

E-mail: Anthony.Bilic@yahoo.com

Kontaktní osoba

Anthony Bilic - Majitel

Mobil: +420 721 243 016
E-mail: Anthony.Bilic@yahoo.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ÚČETNICTVÍ ŠUMAVA s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví, daňovou evidenci, ekonomické analýzy podniků a podnikatelů. Zajišťujeme daňové poradenství včetně zastupování na úřadech. Věnujeme se poradenství ve strategickém a organizačním vývoji, hodnocení vývoje firmy a další. Dohlédneme na aplikaci daňových předpisů ve firmě. Nově nabízíme vypracování německého daňového přiznání fyzickým osobám zaměstnaným v SRN.

Ing. Helena Blažíčková - Agentura ENVI

Poskytování kompletního poradenství v oblasti ekologie včetně posuzování vlivů na životní prostředí. Zajišťujeme EIA oznámení, provozní řády, hlášení do ISPOP a mnoho jiného.

IMPORTCONSULTING

Specializujeme se na zprostředkování importních a exportních služeb včetně poradenství. Zboží dovážíme z Číny, Taiwanu, Hongkongu, Jižní Koreje, USA i Mexika. Importní i exportní služby realizujeme jednorázově nebo i opakovaně. Vyhledáme Vám dodavatele za ty nejnižší možné ceny na trhu. Pro více informací navštivte naše webové stránky.