• Detail firmy

Antex plus, spol. s r.o.

Základní popis

Výstavba, servis a údržba televizních antén, datových služeb a televizních kabelových rozvodů. Zajišťujeme satelitní a pozemský digitální příjem

Adresa

Pobřežní 394/12
180 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  44793022
DIČ:  CZ44793022

Výrobky, činnosti

Zabezpečení servisu kabelových komunikací

Kontaktní údaje

Telefon: +420 261 216 424
Telefon: +420 261 213 559
Telefon: +420 271 731 336
E-mail: antex@vol.cz
WWW: www.antexplus.cz

Kontaktní osoba

Pavel Budínský - Jednatel

Další firmy v oboru

GREVIS a. s.

Výstavba a servis telekomunikačních sítí na klíč. Údržba a servis STA, slaboproudé rozvody. Provádíme zemní a výkopové práce, přípojky kanalizace, vody, plynu a nn. Opravy komunikací.

Cenová kalkulačka tarifů

Cenová kalkulačka telekomunikačních služeb KOREKTEL/KALK poskytuje bezplatné, objektivní a aktualizované on-line srovnání cen telekomunikačních služeb pro jednotlivce a domácnosti nebo drobné podnikatele či malé firmy z pohodlí domova. Cenová kalkulačka KOREKTEL/KALK má k dispozici celkově 4 cenové kalkulátory zaměřené na: mobilní a pevné volání/tarify a mobilní a pevný internet.

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.