• Detail firmy

ANSYS spol. s r.o.

Základní popis

Zabýváme se vývojem podnikové softwaru. Dále prodáváme výpočetní techniku. Nabízíme stolní počítače, notebooky, servery i komponenty.

Adresa

Pod Zemankou 273/21
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61055379

Výrobky, činnosti

Software

Vývoj a prodej softwaru pro optimalizaci údržbových procesů a marketing.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 244 460 875
E-mail: ansys@ansys.cz
WWW: www.ansys.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Kubát - Jednatel

Mobil: +420 608 356 401
Další firmy v oboru

PREMISOFT s.r.o.

Naše účetní kancelář poskytuje kompletní vedení účetnictví pro různé organizace. Nabízíme externí a interní účetní služby, mzdový servis, účetní supervize a controlling, hromadná i individuální účetní školení, účetní školení na míru Vašim požadavkům, implementace SW Premier do firemního prostředí, administraci datových schránek, služby mzdového účetnictví, měsíční přehledy a mnoho dalšího.

Ing. Roman Ševčík

Specializujeme se na tvorbu uživatelských aplikací v Excelu na míru včetně programování VBA. Nabízíme komplexní ekonomické služby, vedení daňové evidence, účetnictví, mzdy, poradenství a další. Zabýváme se vypracováváním kompletních akreditačních žádostí u MŠMT k pořádání rekvalifikačních kurzů.

ATECO spol. s r.o.

Vyvíjíme telekomunikační software. Nabízíme programy pro pořízení, editaci a archivaci údajů o kabelových sítích, tarifikační a vyhodnocovací programy telefonního provozu a další. Na základě analýzy zákaznických dat optimalizujeme telekomunikační tarify a tím snižujeme firemní náklady.