• Detail firmy

Anomis, spol. s r.o.

Základní popis

Výstavba a rekonstrukce domů a bytů, komerčních prostor, půdních vestaveb a nástaveb. Realizace projektové dokumentace. Prodej materiálu.

Adresa

Vysoký Újezd 125
267 16 Vysoký Újezd

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25624571

Výrobky, činnosti

Výstavba a rekonstrukce domů a bytů,

Výstavba a rekonstrukce domů a bytů, komerčních prostor, půdních vestaveb a nástaveb. Realizace projektové dokumentace. Prodej materiálu.

Kontaktní údaje

Telefon: www. ano mis .cz
Mobil: +420 602 339 721
E-mail: anomis@anomis.cz

Kontaktní osoba

Karel Blažek - Jednatel

Mobil: +420 251 818 222
Mobil: +420 602 339 721
Další firmy v oboru

Josef Dašek

Specializujeme se na jeřábnické práce při stavbě nebo rekonstrukci budov, montáží střech, hal a jiných rozměrných a těžkých břemen. Krátkodobý pronájem autojeřábu nabízíme včetně profesionální obsluhy. Máme k dispozici autojeřáby s velkou nosností a dosahem a jejich pronájem nabízíme firmám i jednotlivcům.

WIGAST 2000, s.r.o.

Stavební firma nabízí rekonstrukce a výstavby rodinných domů, komerčních i průmyslových objektů. Provádíme zateplování fasád - program Zelená úsporám. Součástí služeb společnosti je i půjčovna lešení a mobilního oplocení.

Elektris.CZ s.r.o.

Specializujeme se na realizace elektroinstalací a elektrorevize dle aktuálních právních předpisů. Poskytujeme profesionální školení a poradenství v oblasti elektro. Zaměřujeme se na průmyslové elektroinstalace od návrhu až po realizaci. Provádíme rekonstrukce domů a objektů kompletně na zakázku. Zajišťujeme také rekonstrukce bytových jader.