• Detail firmy

ANNAPURNA s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme distribuci letáků (propagačních materiálů) do poštovních schránek. V sortimentu máme i reklamní předměty, kalendáře, diáře a textil.

Adresa

Za ústavem 31
664 91 Ivančice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26291134

Výrobky, činnosti

Distribuce letáků

Kontaktní údaje

E-mail: info@annapurna.cz
WWW: www.annapurna.cz/

Kontaktní osoba

Ondřej Eibl - Jednatel

Mobil: +420 777 219 854
Další firmy v oboru

NEON Burianová, s.r.o.

Světelná a nesvětelné plastická loga a nápisy prosvětleny LED diodami. Nápisy z neonových trubic. Světelné panely a výstrče prosvětleny LED diodami nebo zářivkami. Dále nápisy z tvrzeného polystyrenu, tisk plakátů, polepy výloh, velkoplošný tisk a polep aut. Vše pro vaši reklamu od návrhu přes výrobu a montáž. Servis po celou dobu životnosti.

ADMOVE s.r.o.

Specializujeme se na pojízdnou reklamu - kolo s reklamním vozíkem, přívěsný vozík s billboardem, automobil s billboardem. Realizujeme zakázkovou výrobu oblečení pro firmy, sportovní kluby, závodní týmy apod.

TRIKOTISK s.r.o.

Již od roku 1998 se věnujeme reklamnímu potisku. Specializujeme se především na potisk textilu (trička, mikiny, čepice, pracovní oděvy, tašky, deštníky atd.). Dále pak tiskneme na papír, kůži i plast. Provádíme tamponový potisk drobných reklamních předmětů. Náš tým tvoří profesionálové v oboru, kteří svému řemeslu rozumí, a to je zárukou vysoké kvality. Využijte našich služeb a přesvědčte se sami!