• Detail firmy

Annabis, s.r.o.

Základní popis

Zabývá se výzkumem, vývojem výrobou a prodejem konopných výrobků. Nabízí velmi kvalitní sortiment s širokým využitím. Výrobky jsou výsledkem mnohaletého výzkumu a aktivního zkoumání účinků konopí. Používáme tradiční za studena lisovaný konopný olej.

Adresa

třída Svobody 18
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28627164
DIČ:  CZ28627164
Rok založení:  2010
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- nabídka, výroba i výzkum léčivých výrobků z konopí. Konopí má výrazné protizánětlivé, hojivé, analgetické, antibakteriální, atd...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 734 751 660
E-mail: export@annabis.eu
WWW: www.lecivekonopi.cz

Kontaktní osoba

Ing. Robin Kazík - Jednatel

Mobil: +420 777 103 749
E-mail: info@annabis.cz
Další firmy v oboru

EK-trade s.r.o.

Dovoz a prodej čerstvých řezaných bylinek z Izraele. Velkoobchod a maloobchod s mátou, bazalkou, rozmarýnem, tymiánem, koriandrem, estragonem, mini saláty, jedlými orchidejemi a dalšími. Rozvoz bylinek do barů, restaurací, domácností.

Jana Nováková

Ubytovací služby s kapacitou do 13 osob v penzionu Harmonie, který se nachází v centru městečka Luže, nedaleko Chrudimi. Nabídka ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích, s plně vybavenou kuchyní a sociálním zařízením na chodbě. K penzionu patří i bar, posilovna, venkovní bazén o rozměrech 8x4m. K dispozici je také gril, zahradní krb a stůl na stolní tenis. Blízko penzionu je Voletický rybník.

DAR Z PŘÍRODY, s.r.o.

Zabýváme se dovozem a distribucí přírodních produktů. Nabízíme produkty pro podporu tělesné, psychické a energetické rovnováhy. V naší nabídce naleznete přírodní detoxikační kúry, magnesium v prášku, zelené potraviny v prášku, medicinální houby, ájurvédské ovocné plody, nepražené kakaové boby, směs semen na klíčení, peruánské byliny a superpotraviny, himalájská sůl, přírodní léčivé emulze apod.